Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.wunu.edu.ua/handle/316497/13476
Назва: СТРАТЕГІЧНІ АСПЕКТИ ФОРМУВАННЯ МАРКЕТИНГОВОЇ ТОВАРНОЇ ПОЛІТИКИ ПІДПРИЄМСТВА
Інші назви: STRATEGIC ASPECTS OF THE MARKETING PRODUCT POLICY OF THE ENTERPRISE
Автори: Окрепкий, Ростислав Богданович
Лагоцька, Наталія Зіновіївна
Ключові слова: маркетингова товарна політика
інновація
диференціація
диверсифікація
варіація
елімінація
Дата публікації: 2015
Видавництво: СТАЛИЙ РОЗВИТОК ЕКОНОМІКИ
Бібліографічний опис: Окрепкий, Р. Стратегічні аспекти формування маркетингової товарної політики підприємства / Р. Окрепкий, Н. Лагоцька // Сталий розвиток економіки. – 2015. – Вип. 2 (27). – С. 283-289.
Короткий огляд (реферат): Мета. Обґрунтування стратегічних аспектів формування маркетингової товарної політики підприємства з урахуванням сучасних умов господарювання. Методика дослідження. Теоретичною і методологічною основою дослідження є положення сучасної економічної теорії, наукові праці вітчизняних і зарубіжних вчених з питань маркетингу та маркетингової товарної політики. Для досягнення поставленої мети було використано такі загальнонаукові методи дослідження: групування, порівняння та теоретичного узагальнення – для вивчення наукових праць з проблематики формування маркетингової товарної політики підприємства; абстрактно-логічний – для теоретичного узагальнення та формулювання висновків дослідження. Результати. Обґрунтовано важливість стратегічного підходу в процесі вирішення завдань маркетингової товарної політики підприємства. Виділено основні стратегічні напрямки формування маркетингової товарної політики – стратегію інновації, яка включає диференціацію та диверсифікацію товару, стратегію варіації (модифікації) товару та стратегію елімінації товару й визначені умови та можливості їх реалізації на підприємстві. Наукова новизна. Узагальнено теоретико-методологічні підходи до формування товарної політики підприємства та з’ясовано можливості їх застосування в практичній маркетинговій діяльності. Практична значущість. Отримані результати дослідження направлені на вирішення проблеми удосконалення товарної політики підприємства, зокрема як у сфері раціональної організації роботи в рамках наявного асортименту, так і сфері заміщення товарів, які підлягають зняттю з виробництва та виведенню з ринку.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/13476
Розташовується у зібраннях:Статті

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
111Стратегічні аспекти формування маркетингової.pdf141.32 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.