Перегляд зібрання за групою - Автори Шевчук, Р. П.

Перейти до: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
або ж введіть декілька перших літер:  
Результати 1 до 20 із 26  далі >
Дата випускуНазваАвтор(и)
2019Автоматична кодогенерація модулів веб-ресурсівШевчук, Р. П.; Квич, А. В.
2016Аналіз можливостей геоінформаційних картографічних сервісів для задачі динамічного відображення транспортних засобів на цифровій карті місцевостіШевчук, Р. П.; Петльований, А. М.
2020Аналіз систем управління подіями інформаційної безпекиЮшко, А. В.; Шевчук, Р. П.
2020Архітектура динамічної веб-системи для вивчення слів української мовиШевчук, Р. П.; Микитюк, В. А.
2020Безпека програмних систем на базі мікросервісної архітектуриШевчук, Р. П.; Тихий, Р. Р.
2015Візуальний конструктор графових моделей для програмування мікроконтролерівШевчук, Р. П.; Кульчицький–Поливко, Б. В.
2012Дослідження апаратної складності алгоритму багатоімпульсного квантування з максимальною достовірністюШевчук, Р. П.; Мориляк, Ю. Ю.
2011Метод приховування стего у трафіку IP-телефоніїШевчук, Р. П.; Міхайліді, К. О.
2020Методичні вказівки для написання звіту з Проектно-технологічної практики для здобувачів вищої освіти рівня "бакалавр" за спеціальністю 126 "Інформаційні системи та технології" освітньо-професійної програми "Інформаційні системи та технології"Шевчук, Р. П.
2020Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Безпека інформаційних систем" для здобувачів вищої освіти рівня "бакалавр" за спеціальністю 126 "Інформаційні системи та технології" освітньо-професійної програми "Інформаційні системи та технології".Шевчук, Р. П.
2017Методичні вказівки до виконання практичних робіт з дисципліни "Програмування для мобільних платформ"Шевчук, Р. П.; Сусла, М. В.
2020Методичні вказівки до виконання та захисту випускної кваліфікаційної роботи здобувачів вищої освіти рівня "бакалавр" за спеціальністю 126 "Інформаційні системи та технології" освітньо-професійної програми "Інформаційні системи та технології"Пукас, А. В.; Шевчук, Р. П.; Крепич, С.Я.
2020Мобільна кіберфізична система для відстеження фізичної активності людиниШевчук, Р. П.; Яковів, В. І.; Коваль, О. С.
2017Мобільний застосунок для Тайм-менеджменту на базі архітектури Clean ArchitectureШевчук, Р. П.; Герасімов, О. Р.
2015Обробка даних геомагнітного давача персональних мобільних пристроїв із використанням фільтру КалманаШевчук, Р. П.; Струбицька, І. П.; Когут, А. В.
2013Особливості використання продукційної моделі представлення знань для ідентифікації та виконання голосових команд користувачів ОС ANDROIDШевчук, Р. П.; Поліщук, Х. В.
2018Особливості ідентифікації голосових команд персональними мобільними помічниками на базі сервісу GOOGLE VOICEШевчук, Р. П.; Ензельт, А. О.; Дериш, І. Р.
2011Оцінка стійкості стенофонічних системШевчук, Р. П.; Карпова, О. В.
2014Персональний мобільний помічник туриста з динамічним відображенням об'єктів на цифровій карті місцевостіШевчук, Р. П.; Когут, А. В.; Бойко, Я. В.
2018Проблеми безпеки ANDROID - застосунківШевчук, Р. П.; Вінарчук, Ю. А.; Шпак, В. Б.