Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.wunu.edu.ua/handle/316497/22698
Назва: Каталог праць викладачів ТНЕУ за 2016 рік
Дата публікації: 2017
Бібліографічний опис: Каталог праць викладачів ТНЕУ за 2016 рік : бібліограф. посіб. / уклад. : В. В. Гриськів, Г. О. Кругляк. – Тернопіль : ТНЕУ, 2017. – 80 с. – (Видання науковців ТНЕУ).
Короткий огляд (реферат): У каталозі вміщено анотації до монографій, підручників, навчальних посібників тощо, створених викладачами університету за напрямами підготовки фахівців у ТНЕУ, які вийшли з друку в 2016 році та використовуються у навчальному процесі університету, а також інших вищих навчальних закладів. Цьогорічне видання вперше містить відомості про захищені дисертації на здобуття вчених ступенів кандидата і доктора економічних та технічних наук за 2016 рік за різними спеціальностями. Каталог призначений насамперед для науковців, викладачів, аспірантів, студентів, а також для тих, хто цікавиться новинками в сфері наукових досліджень тощо.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/22698
Розташовується у зібраннях:Бібліографічні посібникиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.