Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.wunu.edu.ua/handle/316497/28318
Назва: Іноземні інвестиції в перехідну економіку: роль інформації
Автори: Андре, Ян
Броль, Удо
Ключові слова: Прямі іноземні інвестиції
перехідна економіка
інформація
іноземне володіння
Дата публікації: 2008
Видавництво: ТНЕУ
Бібліографічний опис: Андре, Я. Іноземні інвестиції в перехідну економіку: роль інформації [Текст] / Ян Андре, Удо Броль // Журнал європейської економіки. – 2008. – Т. 7, № 3. – С. 272-280.
Короткий огляд (реферат): Здійснено спробу дати оцінку важливості економічного стимулу – вирішального фактора прямого іноземного інвестування в перехідну економіку. Стверджується, що приватно-державне підприємство з міжнародним капіталом можна розглядати як установу, що послаблює проблему відсутності стимулу у щойно лібералізованій економіці. За допомогою приватно-державних підприємств описано систему, в якій закордонна фірма визначає обсяги іноземних інвестицій, а уряд країни-партнера пропонує пакет початкових капіталовкладень, визначаючи розподіл інвестиційних правил для пом’якшення викривлень, які є типовими для країн із перехідною та низькорозвиненою економікою. Зроблено висновок, що приватно-державне підприємство може запроваджувати різноманітні форми для подолання економічних ризиків та викривлень.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/28318
Розташовується у зібраннях:Журнал європейської економіки Том 7 (№3) Вересень 2008

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Андре.PDF195.93 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.