Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.wunu.edu.ua/handle/316497/4697
Назва: Бюджетне фінансування соціального захисту в Україні
Інші назви: Budgetary financing of social protection in Ukraine
Автори: Лободіна, Зоряна
Lobodina, Zoryana
Ключові слова: соціальний захист
соціальні послуги
соціальні допомоги
соціальні пільги
бюджетне фінансування
видатки бюджетів на соціальний захист
субвенції
Дата публікації: 2014
Видавництво: ТНЕУ
Бібліографічний опис: Лободіна, З. Бюджетне фінансування соціального захисту в Україні [Текст] / Зоряна Лободіна // Вісник Тернопільського національного економічного університету. - 2014. - Вип. 3. - С. 7-19.
Короткий огляд (реферат): Розглянуто економічну сутність, організацію та правові аспекти соціального захисту населення в Україні. Обґрунтовано теоретичні засади бюджетного фінансування соціального захисту, проведено моніторинг здійснення видатків державного та місцевих бюджетів на соціальний захист та соціальне забезпечення населення загалом по Україні та по Тернопільській області. Розглянуто роль субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення державних програм соціального захисту у бюджетному фінансуванні соціального захисту населення. Виявлено основні проблеми, аргументовано доцільність та окреслено перспективи подолання соціального відторгнення від отримання соціальних послуг у контексті забезпечення реалізації соціальних прав громадян та побудови соціально орієнтованої держави.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/4697
ISSN: 1993-0240
Розташовується у зібраннях:Вісник ТНЕУ 2014 Випуск 3

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Лободіна З..pdf517.03 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.