Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.wunu.edu.ua/handle/316497/25799
Назва: Стратегічні напрями розвитку банківської системи України у постстабілізаційний період
Інші назви: Strategic directions of development of the banking system of Ukraine in the post-stabilization period
Автори: Дзюблюк, Олександр Валерійович
Ключові слова: банк
банківська система
центральний банк
грошово-кредитна політика
економічна криза
інфляція
кредитуваня
реальний сектор
капітал
Дата публікації: 2008
Бібліографічний опис: Дзюблюк, О.В. Стратегічні напрями розвитку банківської системи України у постстабілізаційний період / О.В. Дзюблюк // Фінанси, грошовий обіг і кредит в підвищенні добробуту населення. Матеріали науково-практичної конференції. – Сімферополь: Національна академія природоохоронного та курортного будівництва, 2008. – с.11-12.
Короткий огляд (реферат): Обгрунтовано стратегію ефективного функціонування банків в умовах розвинутих ринкових відносин, яка має бути спрямована на організацію їх діяльності у такий спосіб, щоб надавати усе більший спектр різноманітних і конкурентоспроможних послуг як роздрібним, так і корпоративним клієнтам, забезпечуючи можливості розширеного відтворення та інтенсивного зростання економіки України на шляху повноцінної інтеграції у світове господарство.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/25799
Розташовується у зібраннях:Тези доповідейУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.