Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.wunu.edu.ua/handle/316497/54705
Назва: Емоційний інтелект як чинник успішності в навчанні та соціальної адаптованості студентів
Інші назви: Emotional intelligence as a factor of academic success and social adaptation of students
Автори: Федик, Соломія Павлівна
Ключові слова: емоційний інтелект молоді
емоційний інтелект
адаптація
успішність
Дата публікації: 2025
Видавництво: Тернопіль, ЗУНУ
Бібліографічний опис: Федик, С. П. Емоційний інтелект як чинник успішності в навчанні та соціальної адаптованості студентів = Emotional intelligence as a factor of academic success and social adaptation of students : кваліфікаційна робота : спец. 053 – психологія освітньо-професійна програма – психологія / Соломія Павлівна Федик ; наук. керівник к.філол.н., доц. О. М. Задорожна. Тернопіль : ЗУНУ, 2025. 63 с.
Короткий огляд (реферат): У бакалаврській роботі виконано аналіз основних теоретикопрактичних підходів у вітчизняних та зарубіжних джерелах літератури щодо поняття емоційний інтелект молоді. Розкрито його роль як чинника успішності та адаптивної здатності, а також умови, що впливають на становлення й закріплення емоційного інтелекту в різних поколінь молодих людей. Досліджено окремі чинники та умови формування емоційної сфери у студентів-медиків, зокрема, якості сну, рівнів тривожності, апатії, залежності від гаджетів. Наведено методики дослідження емоційної сфери та суб’єктивної оцінки соматичного стану, а також висвітлено спосіб обробки та аналізу результатів дослідження. Запропоновано програму вдосконалення емоційної стійкості для студентів, що включає вплив на прояви тривожності, апатії, оптимізує режим роботи з цифровими пристроями та зростанню мотивованості в умовах воєнного стану.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.wunu.edu.ua/handle/316497/54705
Розташовується у зібраннях:2024-2025 н. р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Федик_ПСз-41.pdf471.34 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.