Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.wunu.edu.ua/handle/316497/43816
Назва: Вплив на ВВП країн ЄС видатків на освіту й охорону здоров'я
Автори: Гордієнко, Людмила
Пасічник, Юрій
Смаковська, Юлія
Ключові слова: Державна фінансова політика
економічне зростання
чинники впливу
Дата публікації: 2021
Видавництво: ЗУНУ
Бібліографічний опис: Гордієнко, Л. Вплив на ВВП країн ЄС видатків на освіту й охорону здоров'я [Текст] / Людмила Гордієнко, Юрій Пасічник, Юлія Смаковська // Журнал європейської економіки. – 2021. – Т. 20, № 3. – С. 444-463.
Короткий огляд (реферат): Проаналізовано особливості формування державних видатків на освіту й медицину у восьми країнах ЄС, які розмежовано за чисельністю населення, та виявлено відповідні тренди. Використовуючи річні дані Євростату на основі застосування кореляційно-регресійного аналізу визначено вагомість впливу зазначених видатків на ВВП протягом 2011–2019 рр. Виявлено позитивний вплив видатків на медицину у всіх країнах, але видатки на освіту в окремих країнах не позначилися суттєво на економічному зростанні. Доведено, що ці видатки по-різному впливають на ВВП залежно від бюджетних можливостей конкретної країни, урядових пріоритетів, ефективності їхнього використання, забезпечення динамічності фінансування.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.wunu.edu.ua/handle/316497/43816
Розташовується у зібраннях:Журнал європейської економіки Том 20 (№3) Вересень 2021

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ГОРДІЄНКО.PDF478.38 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.