Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.wunu.edu.ua/handle/316497/51831
Назва: Вплив рівня освіти сільського голови на доходи фермерів - емпіричне дослідження на основі даних ДКСП
Автори: Цзюсян, Чі
Бродовська, Оксана
Ключові слова: Рівень освіти сільського голови
дохід фермера
сільське управління
механізм впливу
Дата публікації: 2023
Видавництво: ЗУНУ
Бібліографічний опис: Цзюсян, Чі Вплив рівня освіти сільського голови на доходи фермерів - емпіричне дослідження на основі даних ДКСП [Текст] / Чі Цзюсян, Оксана Бродовська // Журнал європейської економіки. – 2023. – Т. 22, № 3. – С. 421-436.
Короткий огляд (реферат): Один із найважливіших факторів збільшення доходів фермерів – підвищення якості управлінців у селах. Уряд Китаю реалізує багато ініціатив, спрямованих на заохочення студентів ЗВО до роботи в селах. Однак їхній вплив потребує подальшого дослідження. Мета статті – перевірка двох гіпотез: (1) сільські голови з високим рівнем освіти можуть сприяти зростанню доходів фермерів, (2) високоосвічені сільські голови підвищують доходи фермерів у результаті покращення якості управління сільськими територіями. Після теоретичного аналізу впливу сільських голів з високим рівнем освіти на дохід фермерів та дослідження механізмів його збільшення, для емпіричної перевірки гіпотез використано дані дослідження «China Family Plan Studies 2014» – «Дослідження китайського сімейного плану 2014» (ДКСП). У статті застосовано методи побудови економетричних моделей, регресійного аналізу, аналізу механізмів посередництва та оцінювання гетерогенності. У результаті дослідження виявлено, що сільські голови з високим рівнем освіти можуть ефективно сприяти збільшенню доходів фермерів через покращення управління сільськими територіями. Крім того, вплив рівня освіти сільського голови на доходи фермерів частково залежить від регіонального розташування села та досвіду роботи сільського голови. У східній частині Китаю ефект більш значний, ніж на заході та в центрі країни. Цілком природно, сільські голови з більшим досвідом можуть досягти кращих результатів, ніж ті, хто має невеликий досвід або не має його взагалі. Наше дослідження розширює тематику попередніх праць, оскільки в ньому проведено емпіричний аналіз теоретичних висновків. Результати цього дослідження можуть бути корисні для уряду, оскільки вони дають змогу вирішити питання щодо заохочення високоосвічених людей до роботи в селі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.wunu.edu.ua/handle/316497/51831
Розташовується у зібраннях:Журнал європейської економіки Том 22 (№3) Вересень 2023

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ЦЗЮСЯН.PDF282.45 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.