Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.wunu.edu.ua/handle/316497/54847
Назва: Багатоканальний пристрій вимірювання температури в діапазоні 400-1000 градусів Цельсія
Інші назви: Multi-channel temperature measuring device in the range of 400-1000 degrees Celsius
Автори: Луцак, Богдан Русланович
Ключові слова: термопара
сенсор
аналоговий комутатор
АЦП
мікроконтролер
програмний скетч
thermocouple
ADC
analog switch
sensor
microcontroller
program sketch
Дата публікації: 2025
Видавництво: Тернопіль, ЗУНУ
Бібліографічний опис: Луцак, Б. Р. Багатоканальний пристрій вимірювання температури в діапазоні 400-1000 градусів Цельсія = Multi-channel temperature measuring device in the range of 400-1000 degrees Celsius : кваліфікаційна робота : спец. 152 – метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка освітньо-професійна програма – технології інтернету речей / Богдан Русланович Луцак ; наук. керівник к.т.н., доц. Б. О. Маслияк. Тернопіль : ЗУНУ, 2025. 54 с.
Короткий огляд (реферат): Метою роботи є розробка пристрою, що дає змогу проводити вимірювання температури з використанням кількох термопар типу К і забезпечувати обробку сигналів термопар, включно з компенсацією температури холодного спаю, а забезпечити передавання даних. У процесі виконання роботи було реалізовано кілька важливих функціональних елементів. В якості чутливих елементів використовувалися термопари типу К. Для компенсації впливу температури холодного спаю до складу пристрою було включено цифровий датчик температури. Перемикання сигналів від кількох термопар здійснюється за допомогою аналогового комутатора, що дозволяє послідовно подавати сигнали на вхід аналоговоцифрового перетворювача (АЦП), вбудованого в мікроконтролер ESP32. У мікроконтролері реалізовано програмне забезпечення, яке забезпечує автоматичне опитування термопар, обчислення температури з урахуванням температури холодного спаю та перетворення термоЕРС у значення температури в градусах Цельсія. Результати вимірювань виводяться на рідкокристалічний дисплей, а також можуть передаватися по Wi-Fi для подальшого віддаленого моніторингу або реєстрації. В роботі розглянуто особливості калібрування приладу. Розробка може бути використана як основа для промислових системмоніторингу, а також у навчальних і дослідницьких цілях.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.wunu.edu.ua/handle/316497/54847
Розташовується у зібраннях:2024-2025 н. р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Луцак__Б.pdf760.36 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.