Метод побудови 3D туру пам'яткою архітектури
Loading...
Date
Authors
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Тернопіль, ЗУНУ
Abstract
Метою даної кваліфікаційної роботи є покращення якості створення 3D турів різними методами.
Методи досліджень: створення 3D турів використовує різні методи, такі як фотограмметрія (використання фотографій), лідар (точне вимірювання відстаней), сканування структури (створення 3D моделей), VR і AR (віртуальна та доповнена реальність) та 360-градусні фотографії і відео. Вибір методу залежить від потреб проекту, бюджету і доступності обладнання.
Результати дослідження: в створенні 3D турів призводить до нових технологій, програмного забезпечення та інтерактивних платформ для створення та споживання віртуальних турів. Результат може включати стандарти та методології, спрямовані на поліпшення досвіду користувача в різних галузях, таких як туризм, нерухомість і освіта.
Результати роботи можуть успішно застосовуватися для використання в будь-якій із багатьох сфер людської діяльності, де використовується туризм та історія.
Description
Keywords
Citation
Хлопецький, Д. М. Метод побудови 3D туру пам'яткою архітектури = Method for Constructing a 3D Tour of an Architectural Monument : кваліфікаційна робота : спец. 122 – комп’ютерні науки освітньо-професійна програма – комп’ютерні науки / Денис Михайлович Хлопецький ; наук. керівник к.т.н., доц. П. Є. Биковий. Тернопіль : ЗУНУ, 2023. 86 с.