Фундаментальний розв'язок задачі Коші для ультрапараболічного рівняння типу Колмогорова з двома групами просторових змінних та виродженням на початковій гіперплошині

Abstract

Для ультрапараболічного рівняння типу Колмогорова з двома групами просторових змінних та виродженням на початковій гіперплощині встановлено оцінки приростів за просторовими змінними фундаментального розв'язку задачі Коші та його похідних.

Description

Citation

Возняк, О.Г. Фундаментальний розв’язок задачі Коші для ультрапараболічного рівняння типу Колмогорова з двома групами просторових змінних та виродженням на початковій гіперплощині [Текст] / О.Г. Возняк, С.Д. Івасишен, І.П. Мединський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Фізико-математичні науки. – Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2018. – №898. – С. 13-21.

Collections

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By